Tüm Kategoriler

Hakkımızda

Sen burdasın Ana Sayfa>Hakkımızda

Yuhuan CNC Takım Tezgahı Co, Ltd

1998 yılında kurulan YUHUAN, hassas ve yüksek verimli CNC takım tezgahlarının Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmış, halka açık bir Ulusal Anahtar Yüksek Teknoloji Kuruluşudur (Stok No.: 002903).

Firmamızın 6 serisi ve 50'den fazla ürünü aşağıdaki gibidir: CNC çift yüzey taşlama; kam mili ve krank mili öğütücü; alıştırma ve cila makinesi; torna ve freze makinesi; CNC silindirik öğütücü; CNC valf taşlama makinesi ve piston segmanları vb. için özel ekipman. Ürünlerimiz otomotiv, BT elektronik, askeri ve havacılık, gemi yapımı, rulmanlar, contalar, ev aletleri ve ulusal ekonominin diğer önemli alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

YUHUAN, Hassas CNC Takım Tezgahlarının İl Mühendislik Araştırma Merkezi, İl Kurumsal Teknoloji Merkezi ve Akademisyen İş İstasyonu olarak akredite edilmiştir.

Atölye ve ofis alanı 20K Metrekaredir.

270'den fazla Ar-Ge teknik mühendisi de dahil olmak üzere 50'den fazla personel ile.

Ana ürünler yılda 1000'den fazla set üretir.

BİZİM FABRİKA

pazar

Firmamız ülke çapında geniş bir satış ağı kurmuştur ve ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Güney Kore, 、 Tayland 、 Brezilya 、 Rusya 、 Portekiz 、 Vietnam 、 Kenya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Yuhuan, yüksek kaliteli ürünleri, mükemmel satış sonrası hizmeti ve uygun maliyetli avantajları nedeniyle yurtiçinde ve yurtdışında her zaman iyi bir üne sahiptir.